Servis Çağır

Teknik ServisiKombi Servis Detayları

İstanbul Kombi Yetkili Servisi

KOMBİ SERVİS

ORJİNAL YEDEK PARÇALAR

Kombi servisi olarak tavsiyemiz orjinal kombi yedek parçaları olacaktır. Servisimiz tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal kombi yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömürlü motor kullanımı söz konusudur.

1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ

Servisimiz tarafından değiştirilen kombi yedek parçalarına bir (1) yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir beyaz eşya ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

PROFESYONEL SERVİS

Alanında en az 20 yıllık deneyimi bulunan profestonel servis ekibimizle kombi cihazınızdaki tüm sorunlarda yanınızdayız. İster beyaz eşya bakımı isterse de arızalarında en doğru servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ekonomik servis anlayışını benimseyen servisimiz, müşterilerine ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Nakit ödemelerinizin dışında kredi kartınızla kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bizim için öncelikli hedef müşterilerimizin memnuniyetidir.